Вилкове - українська Венеція для сучасних рибалок!

Українське містечко Вилкове розташоване в дельті Дунаю, у місці впадання річки в Чорне море. Унікальність його в тому, що більшість населеного пункту розташоване на воді. Місто колоритне тим, що вулиці тут як земні, так і водні. Автомобілі не дуже користуються попитом. А от моторні човни й місцеві “гондоли” саме те, що треба!
 

Чому Вилкове?

Річка Дунай розділяється на кілька потужних рукавів, які утворюють вилку.
Звідси й назва - Вилкове.


Чим славиться мальовниче Вилкове?

На перший погляд вам може здатися, що це типове бессарабське село. Але коли ви поринете в центр дунайського старообрядництва, відвідаєте Дунайський біосферний заповідник, нульовий кілометр, ви зрозумієте смак водного колориту. Особливо цікавим буде місто для рибалок, адже сюди з’їжджаються з усіх куточків України та світу. Вилкове - це місце, яке подарує незабутні враження не тільки від риболовлі, а й від купання у річці, прогулянки лісом, катання на водних лижах, дайвінгу чи тихого полювання.

Що цікаво туристу?

Старовіри. У Вилкове досі живуть люди, які не хочуть цивілізованого життя. Вони практично не плавають у місто, бажаючи жити в повному єднанні з природою. З ними можна поспілкуватися та перейняти досвід вирощування гранатів з хурмою, винограду та надсмачної полуниці.
Кухня. Більшість страв складається з риби, але особливу увагу привертає місцева юшка й смажені жаб’ячі лапки. Гурманів порадує особливе вино “Новак” з місцевого винограду.
Рибна ловля. Кожен рибалка у Вилковому мріє піймати рідкісного осетра, що занесений до Червоної книги України. Це дійсно “золота рибка”, але не за кольором, а солідною ціною на чорному ринку. Рибна ловля тут незвичайна, бо в Дунаю водиться судак, сом, щука, сазан, окунь й інші види риби. В “українській Венеції” вам допоможуть організувати снасті, наживку, можна ловити із заздалегідь підготовлених місць на березі або з човна.
“Нульовий кілометр” - місце впадання ріки Дунай в Чорне море. Деякі їдуть в це місце з метою очищення, щоб скинути із себе весь негатив та “обнулитися”. Місцеві гордо називають його “місцем, де починається Україна”. Власне тут туристи люблять фотографуватись на фоні величезної кількості птахів, тварин: пеліканів, диких корів та коней і багато інших.
Краєзнавчий музей. Місце, де зібрана колекція картин та старовинних предметів побуту від місцевих. Заснував музей краєзнавець та художник О.Шаронов.


Інфраструктура

  • Котеджі та готелі
  • Човенна станція
  • Ресторани, бари та кафе
  • Рибний базар


Якщо ви хочете випробувати свою рибальську вдачу, відчути насолоду від найкращого відпочинку на природі без шумних вечірок - відвідайте Вилкове!
Гарантуємо незабутні та приємні враження!
1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 - 0 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)
Додати коментар
Шановні користувачі! Не на усіх базах є інтернет, не у усіх власників є час для перегляду коментарів. Тому прохання: уточнюйте наявність номерів і ціни по телефонах!