Чорноморський курорт Приморське, Кілійського району - недорогий і комфортний сімейний відпочинок на морському березі в Одеській області.

Приморське - чорноморський морський курорт із великим пляжем загублений у дунайських плавнях. Близько 40-ка баз відпочинку й приватний сектор запропонують Вам проживання практично на будь-який смак і гаманець…

 

Розташування курорту Приморське, Одеської області, Кілійського району:

GPS координати: 45°31'03.6"N   північної широти (45.517652°), 29°38'06.6"E східної довготи (29.635157°)

Курорт розташований у Кілійському районі, Одеській області на південному сході України (південна частина Бессарабії, місцевість за назвою Буджак) на узбережжі Чорного моря майже в дельті Дунаю. Знаходячись в 15 км. від устя річки Дунай, ця місцевість входить до складу Дунай-Дністровського біосферного заповідника. Об'єкти на Приморському розташовані уздовж морського берега - близько 4-х кілометрів у довжину й 300-400 метрів завширшки. Усі бази відпочинку розташовані на першій і другій лінії від морячи.

 

По курорту "Приморське" у нас представлені бази відпочинку:

Схематичний план розміщення баз відпочинку на курорті Приморське:

(Усі написи клікабельніі. Синім кольором виділені бази відпочинку. Зеленим - приватний сектор Подвійний клік по карті - збільшення масштабу.)

(Шановні гості нашого сайту - у зв'язку з указом президента нам довелося використовувати карти google, які в цих регіонах неточні. Тому - якщо Ви бажаєте довідатися де точно перебуває той або інший об'єкт - користуйтеся максимальним наближенням. Приносимо вибачення за неточності й незручності.)

{zhgooglemap:9}

 

 

И найголовніше - Приморське знаходиться вдалині від промислових центрів тому тут майже саме чисте Чорне море й узбережжя

  

Бази відпочинку Кілійського району: умови, інфраструктура:

Пляж курорту «Приморське» заслуговує на особливу увагу. Відпочиваючи на ньому, Ви не зустрінете під ногами каменів, гальки або глини – увесь пляж складається із дрібного морського піску. Шириною від 50 до 150 метрів і довжиною скільки бачать ока, - пляж курорту «Приморське» може вмістити всіх бажаючих відпочити. І якщо Ви не любите юрбу людей і при цьому не дуже ледача людина то пройшовши убік від виходу на пляж 100-200 метрів можете розташовуватися на відпочинок хоч цілим циганським табором – ніхто Вам не буде заважати й ходити « по головах», як найчастіше відбувається на інших більш розвинених курортах. На пляжі немає ніяких капітальних будівель, крім будиночка рятувальників і Ваш погляд не зможе зачепитися нізащо, не вважаючи безкрайніх просторів пляжу й моря. На пляжі пропонують свої послуги деякі атракціони: водні мотоцикли, катання на "банані", водяна гірка. А також місцеві жителі розносять для потреб відпочиваючих різноманітну їжу й напої.

Чорне море в районах курортів Лебедівка, Росєйка, Катранка й Приморське не дуже глибоке й тому дуже швидко прогрівається. Купальний сезон і приїзд відпочиваючих на ці курорти починається на початку травня й закінчується наприкінці вересня. Також беріг пляжу найчастіше обгороджений від моря природнім хвилерізом - на відстані 10 -30 метрів від берега перебуває піщана обмілина, яка зрізує великі хвилі. 

У Приморському здається найрізноманітніше житло - від старих “курятників” на базах відпочинку, які залишилися від совдепівських часів, до пристойних номерів у сучасних готелях. Є тут і приватний сектор, який пропонує домашній комфорт. Головною перевагою місцевого відпочинку є демократичні ціни, а так само віддаленість від більших і гучних населених пунктів

Аматорам природи селище Приморське представляє цікаві туристичні об'єкти: Вилкове, Дунайський біосферний заповідник, річковий порт Ізмаїл.

 

Пік заселення курорту припадає на період з 15 липня по 25 серпня, тому бронюйте місця для проживання завчасно (хоча б за дві-три тижні). У травні й вересні можна знайти житло за ціною дуже дешевого хостелу в місті.

 

Інфраструктура курорту:

  • продуктові магазини;
  • сувенірні крамниці;
  • дитячі атракціони;
  • літній кінотеатр;
  • сільгоспринок, куди місцеві жителі привозять свою продукцію;
  • кафешки, ресторани, їдальні;
  • на пляжі водна гірка

Харчуватися можна в різноманітних кафе й ресторанчиківах, на багатьох базах відпочинку працюють свої їдальні, а в приватному секторі можна замовляти індивідуально домашню кухню.

На невеликих місцевих ринках Ви зануритеся в різноманітність домашніх овочів і фруктів, найсвіжіших молочних продуктів і, звичайно - же, спробуєте Бессарабського вина.

А увечері нудьгувати не доведеться: на Ваш вибір можна відвідати різноманітні бари, кафе, дискотеки, пограти в більярд або теніс. Для дітей теж є розваги

 

Як добратися до курорту Приморське?

З Києва, Одеси (станція Привіз), Ізмаїла, Кишинева, Татарбунарів, Сарати (жд станція) ходять прямі маршрути

Схеми проїзду, розклад руху транспорту, обговорення доріг і транспорту дивіться на сторінці https://www.budjak.com.ua/ua/shemy-proezda-i-raspisanie-dvizhenija-transporta.html

Увазі всім хто їде особистим транспортом - на курорті немає автозаправки, тому заправляйтеся завчасно!

 

Історія курорту Приморське

Село було засновано на початку XVIII століття старообрядниками, що бігли сюди (липованами), тому що турки, що правили тут, давали підтримку біженцям-старообрядникам і захищали заселенню цих земель. Споконвічно воно називалося «Жебрияни». Після приєднання Бессарабії й Буджака до Російської імперії сіло стало прикордонним, і після розформування Запорізького війська й знищення Запорізької Січі безліч козаків переселилася в дельту Дунаю, створивши Дунайську Січ, а вже звідти вони проникнули в село. В 1905 році в селі була заснована старообрядницька церква, одна з місцевих визначний пам'яток. Під час цивільної війни в Росії південна Бессарабія була окупована румунами, разом з нею до складу Румунії ввійшло й село. В 1940 році ця територія була повернута Радянському Союзу й увійшла до складу Української РСР. Під час Великої Вітчизняної війни прикордонники біля села героїчно боролися, за перші дні війни навіть створивши плацдарм на румунському березі Дунаю, чого не було на інших ділянках фронту, однак загальний відступ військ змусив їх відійти до Одеси. Сіло було знову окуповане Румунією. Під час настання радянських військ на Німеччину на березі моря в 2 кілометрах від Приморського був висаджений морський десант. Почалися важкі бої за село. Румуни відступили. Після розпаду Радянського Союзу сіло відійшло Україні й зараз перебуває в її складі. В 2005 році здійснилося 100 років від дня підстави церкви

 

Так що, не соромтеся, дзвоніть, замовляйте номери, і ви довідаєтеся, що таке справжній, недорогий і незабутній відпочинок!

3.7777777777778 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.78 - 9 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)