Золота середина засмаги

 

Всі знають, що сонце є джерелом життя і світла, який необхідний абсолютно всього живого, людина не є винятком. Щороку, перед літнім відпочинком, піднімається питання з приводу засмаги. Тут думки категорично поділяються: одні впевнені, що засмага корисний, інші ж навпаки - сонячні випромінювання ультрафіолету дуже шкідливі для організму.

За класичним засадам, істина знаходиться посередині.

Засмага, як такої, особливу користь організму не приносить. Якщо він легкого золотистого відтінку, то розцінювати це як сприятливий фактор. Зворотною стороною засмаги є надто тривале перебування на сонці, що, в свою чергу, здатне зробити негативний вплив на організм, а часом і серйозно зашкодить здоров'ю.

Є таке поняття, як «уповільнене вплив сонячних променів» - це значить, що занадто довге перебування на сонці може в подальшому викликати серйозні захворювання. Особливо слід це враховувати людям, які живуть далеко від сонячних місць, і нудьгуючим за літнім теплом.

Увага відпочиваючим: Всесвітня Організація Охорони здоров'я визначила норми перебування на сонці для здорової людини. Отже, по прямими сонячними променями слід знаходиться не більше десяти хвилин на початку сезону, коли організм ще не перебудувався на сприйняття спекотної погоди, а в розпал сезону максимум часу, яке можна проводити під складає не більше п'ятдесяти хвилин, (але тільки за умови, що організм пристосований до спеки).

Звичайно, якщо порахувати кількість проведеного під сонцем часу, то стає відразу зрозуміло, що ми перевищуємо всі допустимі норми. Щоб хоч якось знизити цей рівень, не слід нехтувати панамами і різними сонцезахисними засобами.

Кому ж не хочеться приїхати додому з чудовим засмагою, але купувати такий «костюмчик» слід з розумом: засмагати вранці з восьми до одинадцяти або ж після обіду, починаючи з шістнадцяти годин до дев'ятнадцяти. Чому саме в цей час? Та тому, що сонце вдень досить «агресивне», причому повітря перенасичений вологою - все це призводить до отримання опіків, так що не слід ризикувати своєю відпусткою!

Сонце, як і будь-які ліки, впливає позитивно в невеликих кількостях, тому не будьте занадто безтурботними, піклуйтеся про своє здоров'я. Тільки так Ви проведете свій відпочинок і приємно, і корисно!

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 - 3 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)
Додати коментар
Шановні користувачі! Не на усіх базах є інтернет, не у усіх власників є час для перегляду коментарів. Тому прохання: уточнюйте наявність номерів і ціни по телефонах!